این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
سمپوزیوم بین‌المللی رویکردهای زیست‌شناسی، بالینی و علوم پایه به کووید-19
International Virtual Symposium on the Biological, Clinical and Basic Science Approaches to Covid-19

:: فایل ها


عنوان فایل : راهنمای آماده‌سازی خلاصه مقاله

فرمت فایل : DOCX                        حجم فایل : 431 کیلو بایت

تمدید مهلت ثبت‌نام

 
توجه:‌ تمدید مهلت ثبت‌نام در سمپوزیوم تمدید شد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

توجه

 نسخه فارسی وب‌سایت اساساً به منظور ثبت‌نام کاربران و ارسال مقالات و آثار به زبان فارسی طراحی شده است و با توجه به بین‌المللی بودن این رویداد ویژه، تازه‌ترین اطلاعات مربوط به این سمپوزیوم در نسخه انگلیسی وب‌سایت درج می‌گردد، لذا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آدرس اینترنتی سمپوزیوم به نشانی زیر مراجعه نمایید. همچنین، ثبت‌نام و ارسال آثار از طریق وب‌سایت انگلیسی سمپوزیوم نیز ترجیح داده می‌شود.

نکته مهم درباره ثبت‌نام

  • لطفاً فقط در یکی از دو سایت فارسی یا انگلیسی ثبت‌نام کنید.
  • برای ورود به پنل کاربران از نسخه ای از وبسایت (فارسی و انگلیسی) وارد شوید که قبلا ثبت نام را از طریق آن انجام داده‌اید.
  • لطفاً قبل از ثبت‌نام، فایل راهنمای کاربری انتشار یافته در فضای مجازی یا در منوی «راهنمای ثبت‌نام» در بالای صفحه اصلی را ملاحظه بفرمایید.
  • تنها یک بار و با یک ایمیل در وب‌سایت ثبت‌نام کنید. از این پس نیازی به چک کردن ایمیل و تأیید پیام فعال‌سازی نخواهید داشت و بعد از ثبت‌نام می‌توانید مستقیماً به پروفایل کاربری خود وارد شوید.

در برخی موارد هنگام ورود با کد خطای «اشتباه کاراکترهای وارد شده» مواجه می‌شوید. با کلیک کردن روی دکمه OK پنجره خطا بسته می شود و کاربر بدون مشکل به پروفایل کاربری خود وارد می‌شود. لازم به ذکر است که پشتیبانی سایت همایش‌نگار در حال رسیدگی به این مشکل است، ولی تا اطلاع ثانوی کاربران می‌توانند بدون مشکل با کلیک کردن روی دکمه OK به وب‌سایت وارد شوند.

  • تکمیل ثبت‌نام به منزله اعلام آمادگی کاربر برای حضور در سمپوزیوم جاری است و نیازی به انجام تنظیمات بیشتر از طریق ورود به پانل کاربری وجود ندارد.

فایل های مورد نیاز

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.1)