سمپوزیوم بین‌المللی رویکردهای زیست‌شناسی، بالینی و علوم پایه به کووید-19
International Virtual Symposium on the Biological, Clinical and Basic Science Approaches to Covid-19

:: معرفی سمپوزیومسمپوزیم بین‌المللی مجازی رویکردهای زیست‌شناسی، پزشکی و علوم پایه به کووید-19

دانشگاه سمنان - انجمن زیست‌شناسی ایران

۲۰-۲۱ شهریور 1399

International Virtual Symposium on the Biological, Clinical and Basic Science approaches to Covid-19

(IBS-SU-Covid-19, 2020), Semnan University (SU) and Iranian Biology Society (IBS). Semnan University, September 10-11, 2020, Semnan, Iran

http://IBS2020-Symp-covid19.semnan.ac.ir

 

در حال حاضر جهان شاهد وخیم‌ترین بحران پزشکی ناشی از ویروس کرونا ، پاندمی کووید-19، است که میلیو‌ن‌ها نفر را در سراسر جهان درگیر کرده است.  با توجه به بحران جهانی پاندمی کووید-19، دانشگاه سمنان و انجمن زیست‌شناسی ایران، بر آن شدند تا با برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی رویکردهای زیستی، پزشکی و علوم پایه به کووید-19 در بازه زمانی 21-20 شهریورماه 1399  تا حد امکان در حیطه نقش خود را ایفا نمایند. این سمپوزیوم در چارچوب بیست‌ویکمین کنگره ملی و نهمین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی برگزار می‌شود که در   30-28 بهمن ماه 1399 برگزار خواهد گردید.

در این سمپوزیوم، دانشمندان و محققین ملی و بین‌المللی دانش خود را به اشتراک گذاشته و مفاهیم زیستی، پزشکی و علوم پایه مطرح در پاندمی کووید-19  را با تمرکز با موضوعات زیر بحث خواهند کرد.

 • پاندمی کووید-19 در دنیا و ایران
 • ژنتیک ویروس سارس-کو-2  (NGS،  ژنوم کامل)
 • ویروس در محیط کشت و تولید واکسن
 • مکانیسم‌های فعالیت ویروس کرونا (سارس-کو-2)
 • شناسایی و تشخیص  ویروس کرونا (سارس-کو-2)
 • خنثی سازی و تخریب ویروس
 • معالجه ملکولی بیماری کووید-19
 • داروهای شیمیایی و گیاهی علیه ویروس عامل بیماری کووید-19
 • رویکردهای نظری و شبیه‌سازی مطرح در مقابله با بیماری کووید-19

 

ما با افتخار تمامی دانشمندان، محققین، اعضای هیات علمی، متخصصین و دانشجویان فعال در مراکز دولتی و خصوصی را در ایران و جهان که تخصص ایشان می‌تواند بنحوی در یافتن راهکار مطلوب کنترل و درمان پاندمی کووید-19  موثر افتد را به شرکت فعال در جلسات، بحث‌ها، کارگاه‌ها و فعالیت‌های دیگر سمپوزیوم  دعوت می کنیم و امیدواریم با حضور پررنگ شما گام‌هایی موثر در راستای برطرف شدن این مسئله جهانی برداشته شود.

با احترام و انتظار استقبال و ملاقات شما در این سمپوزیوم مجازی

هیات برگزار کننده


تمدید مهلت ثبت‌نام

 
توجه:‌ تمدید مهلت ثبت‌نام در سمپوزیوم تمدید شد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

توجه

 نسخه فارسی وب‌سایت اساساً به منظور ثبت‌نام کاربران و ارسال مقالات و آثار به زبان فارسی طراحی شده است و با توجه به بین‌المللی بودن این رویداد ویژه، تازه‌ترین اطلاعات مربوط به این سمپوزیوم در نسخه انگلیسی وب‌سایت درج می‌گردد، لذا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آدرس اینترنتی سمپوزیوم به نشانی زیر مراجعه نمایید. همچنین، ثبت‌نام و ارسال آثار از طریق وب‌سایت انگلیسی سمپوزیوم نیز ترجیح داده می‌شود.

نکته مهم درباره ثبت‌نام

 • لطفاً فقط در یکی از دو سایت فارسی یا انگلیسی ثبت‌نام کنید.
 • برای ورود به پنل کاربران از نسخه ای از وبسایت (فارسی و انگلیسی) وارد شوید که قبلا ثبت نام را از طریق آن انجام داده‌اید.
 • لطفاً قبل از ثبت‌نام، فایل راهنمای کاربری انتشار یافته در فضای مجازی یا در منوی «راهنمای ثبت‌نام» در بالای صفحه اصلی را ملاحظه بفرمایید.
 • تنها یک بار و با یک ایمیل در وب‌سایت ثبت‌نام کنید. از این پس نیازی به چک کردن ایمیل و تأیید پیام فعال‌سازی نخواهید داشت و بعد از ثبت‌نام می‌توانید مستقیماً به پروفایل کاربری خود وارد شوید.

در برخی موارد هنگام ورود با کد خطای «اشتباه کاراکترهای وارد شده» مواجه می‌شوید. با کلیک کردن روی دکمه OK پنجره خطا بسته می شود و کاربر بدون مشکل به پروفایل کاربری خود وارد می‌شود. لازم به ذکر است که پشتیبانی سایت همایش‌نگار در حال رسیدگی به این مشکل است، ولی تا اطلاع ثانوی کاربران می‌توانند بدون مشکل با کلیک کردن روی دکمه OK به وب‌سایت وارد شوند.

 • تکمیل ثبت‌نام به منزله اعلام آمادگی کاربر برای حضور در سمپوزیوم جاری است و نیازی به انجام تنظیمات بیشتر از طریق ورود به پانل کاربری وجود ندارد.

فایل های مورد نیاز

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.1)