سمپوزیوم بین‌المللی رویکردهای زیست‌شناسی، بالینی و علوم پایه به کووید-19
International Virtual Symposium on the Biological, Clinical and Basic Science Approaches to Covid-19

:: راهنمای نگارش مقاله
 توجه:‌ چکیده به هر دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرفته میشود اما با توجه به بین‌المللی بودن سمپوزیوم، زبان انگلیسی ترجیح داده می‌شود.

عنوان مقاله (قلم B Mitra، توپر (bold) با اندازه pt 12)

نام و نام خانوادگی نویسنده اول1* ، نام و نام خانوادگی نویسنده دوم 2 ( B Mitra 11 pt)

[نويسنده مسئول با ستاره مشخص شود. نام نویسنده ارائه دهنده با زیرخط (underline)‌ مشخص شود.]

1آدرس نویسنده اول، آدرس نویسنده دوم (B Mitra 10 pt)

* ایمیل نویسنده مسئول مکاتبات: (B Mitra 10 pt, Italic)

 

خلاصه

 [قالب‌بندی ضروری: متن چکیده با کلمات فارسی (B Mitra 11 pt) و کلمات انگلیسی (Times New Roman 10 pt). فاصله خطوط single (یعنی حدود ۶/۰ سانتیمتر یا فاصله خطوط جاری)؛ قالب صفحه A4 با فاصله از حاشیه ۳ سانتی‌متر از کناره‌ها (مطابق صفحه جاری). (مجموعاً هر کدام از چکیده‌ها حداکثر ۳۰۰ کلمه)؛ چکیده جامع دوزبانه ترجیحاً از یک صفحه بیشتر نباشد.] در چکیده به تفکیک 1) پ هدف مطالعه 2) یشینه، 3) روش انجام مطالعه، 4) نتیجه‌گیری و 5) بحث و 6) پیشنهادات پرداخته شود. ابتدا هدف از انجام تحقیق و مشکل مطرح برای پژوهش بیان شده و بطور خلاصه، پیشینه تحقیق را مرور کند. با ذکر جزئیات کافی، فرضیه تحقیق و مواد و روش‌های مورد استفاده شرح داده شوند. یافته‌ها به وضوح شرح داده شوند. نتیجه‌گیری‌ و بحث شامل بیان اصول و استنباط‌های حاصل از نتایج، هر گونه استثناء، مشکل یا محدودیت در انجام مطالعه،‌ مفاهیم/کاربردهای نظری و عملی مطالعه و نتیجه‌گیری نهایی به همراه پیشنهادهای مطالعات تکمیلی ارائه شوند.

از آنجایی که امکان انجام آزمایشات عملی روی ویروس SARS-CoV-2 بر اساس مقررات سازمان بهداشت جهانی WHO فقط در آزمایشگاهای ایمنی زیستی کلاس BSL3 خاص ممکن است که در اختیار همگان نیست، از سایرین انتظار داریم ایده ها، نظرات و رویکردهای پیشنهادی هوشمندانه و نوآورانه خود که بر اساس اصول علمی و واقعیات تجربه شده تدوین گردیده باشند را در قالب خلاصه مقاله و پوستر ارائه نمایند تا مورد بحث، بررسی قرار گرفته و در صورت تایید بکار گرفته شوند.

کلمات کلیدی: این بخش باید شامل حداکثر پنج کلمه کلیدی جدا شده با کاما باشد. این کلمات نباید در عنوان مقاله ذکر شده باشند.

 

لطفا بعد از ثبت نام، خلاصه مقاله خود به زبان انگلیسی (و یا در حالت خاص فارسی) را که به اندازه A4 به فرمت های MS Word و Pdf  به ترتیب ذکر شده تنظیم شده است، حداکثر تا تاریخ ۱۵ شهریور ماه با ذکر عبارت

 IBS2000-Covid-19-Symp (your name, Abstract) در محل عنوان ایمیل خود به آدرس ایمیل

 IBS2020-Symp-covid19@semnan.ac.ir ارسال کنید.

از ارائه دهنده گان خلاصه مقاله های شاخص، در خواست خواهد گردید مطالب خود را در قالب پوستر مجازی (به صورت یک تک اسلاید) تهیه کرده و در زمان معین به صورت شفاهی ارائه دهند. لذا چنانچه مایلید برای استفاده از زمان پوستر خویش را بر اساس نکات مطرح شده در بخش پوستر پیشاپیش آماده سازید.
 


راهنمای آماده‌سازی پوستر


تمدید مهلت ثبت‌نام

 
توجه:‌ تمدید مهلت ثبت‌نام در سمپوزیوم تمدید شد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

توجه

 نسخه فارسی وب‌سایت اساساً به منظور ثبت‌نام کاربران و ارسال مقالات و آثار به زبان فارسی طراحی شده است و با توجه به بین‌المللی بودن این رویداد ویژه، تازه‌ترین اطلاعات مربوط به این سمپوزیوم در نسخه انگلیسی وب‌سایت درج می‌گردد، لذا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آدرس اینترنتی سمپوزیوم به نشانی زیر مراجعه نمایید. همچنین، ثبت‌نام و ارسال آثار از طریق وب‌سایت انگلیسی سمپوزیوم نیز ترجیح داده می‌شود.

نکته مهم درباره ثبت‌نام

  • لطفاً فقط در یکی از دو سایت فارسی یا انگلیسی ثبت‌نام کنید.
  • برای ورود به پنل کاربران از نسخه ای از وبسایت (فارسی و انگلیسی) وارد شوید که قبلا ثبت نام را از طریق آن انجام داده‌اید.
  • لطفاً قبل از ثبت‌نام، فایل راهنمای کاربری انتشار یافته در فضای مجازی یا در منوی «راهنمای ثبت‌نام» در بالای صفحه اصلی را ملاحظه بفرمایید.
  • تنها یک بار و با یک ایمیل در وب‌سایت ثبت‌نام کنید. از این پس نیازی به چک کردن ایمیل و تأیید پیام فعال‌سازی نخواهید داشت و بعد از ثبت‌نام می‌توانید مستقیماً به پروفایل کاربری خود وارد شوید.

در برخی موارد هنگام ورود با کد خطای «اشتباه کاراکترهای وارد شده» مواجه می‌شوید. با کلیک کردن روی دکمه OK پنجره خطا بسته می شود و کاربر بدون مشکل به پروفایل کاربری خود وارد می‌شود. لازم به ذکر است که پشتیبانی سایت همایش‌نگار در حال رسیدگی به این مشکل است، ولی تا اطلاع ثانوی کاربران می‌توانند بدون مشکل با کلیک کردن روی دکمه OK به وب‌سایت وارد شوند.

  • تکمیل ثبت‌نام به منزله اعلام آمادگی کاربر برای حضور در سمپوزیوم جاری است و نیازی به انجام تنظیمات بیشتر از طریق ورود به پانل کاربری وجود ندارد.

فایل های مورد نیاز

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.1)