سمپوزیوم بین‌المللی رویکردهای زیست‌شناسی، بالینی و علوم پایه به کووید-19
International Virtual Symposium on the Biological, Clinical and Basic Science Approaches to Covid-19

:: راهنمای پلتفورم سمپوزیوم مجازیسمپوزیوم بین‌المللی رویکردهای زیست‌شناسی، بالینی و علوم پایه به کووید-19 مطابق با برنامه اعلام شده در روزهای ۲۱-۲۰ شهریورماه (۱۱-۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰) به میزبانی دانشگاه سمنان و با همکاری انجمن زیست‌شناسی برگزار خواهد شد.
برنامه‌های اعلام شده در بستر نرم‌افزار ارائه مجازی Adobe Connect برگزار خواهند شد. از این رو از شرکت‌کنندگان محترم درخواست می‌شود قبل از تاریخ برگزاری سمپوزیوم با مراجعه به پیوندهای زیر، با نحوه استفاده از این نرم‌افزار آشنا شوند:

دانلود نسخه‌های مختلف برنامه Adobe Connect متناسب با دستگاه مورد استفاده
توجه: نصب برنامه برای ارائه‌دهندگان محترم ضروری است، شرکت‌کنندگان می‌توانند طبق راهنمایی جدول پایین صفحه از نسخه مبتنی بر وب بدون نیاز به نصب نیز استفاده کنند.


راهنمای Adobe Connect به زبان فارسی (نسخه ارائه‌دهنده) - نمونه ویدیو
راهنمای Adobe Connect به زبان فارسی (نسخه شرکت‌کننده) - نمونه ویدیو
راهنمای Adobe Connect به زبان فارسی (نسخه ارائه‌دهنده) - فایل PDF
راهنمای Adobe Connect به زبان فارسی (نسخه شرکت‌کننده) - فایل PDF
راهنمای Adobe Connect به زبان فارسی (نسخه تلفن‌های هوشمند اندروید)
*********************************************************************************
راهنمای Adobe Connect به زبان انگلیسی (نسخه ارائه‌دهنده)
راهنمای Adobe Connect به زبان انگلیسی (نسخه شرکت‌کننده)

 
دسترسی به صفحه پلتفورم مجازی و مشاهده برنامه‌های سمپوزیوم
ارائه‌ها مطابق با برنامه اعلام شده در این درگاه صورت خواهند گرفت.
گواهی حضور در سمپوزیوم برای افرادی صادر می‌شود که علاوه بر ثبت‌نام قبلی در وب‌سایت سمپوزیوم در روزهای اجرای برنامه‌ها نیز با اتصال به این درگاه همراه ما باشند.
لطفاً جهت اتصال از طریق منوی مهمان (Guest) اقدام نموده و نام و نام خانوادگی خود را به زبان فارسی یا انگلیسی وارد نمایید و تا انتهای برنامه‌ها از یک نام یکسان استفاده کنید.
جهت تماشای جلسات نیازی به دانلود برنامه نیست و بعد از درج نام خود و کلیک روی گزینه Enter Room می‌توانید گزینه Open in Browser را انتخاب نمایید. جهت اطلاع از لیست سخنرانی‌ها و برنامه‌ها به لینک برنامه سمپوزیوم در اینجا مراجعه کنید.

 
 

دانلود Adobe Connect

دانلود Adobe Connect

نصب برنامه تنها برای ارائه‌دهندگان ضروری است. شرکت‌کنندگان می‌توانند همانطور که در بالا ذکر شد پس از ورود به صفحه اصلی اتاق کنفرانس مجازی از گزینه «باز کردن در مرورگر» یا Open in Browser استفاده کنند. تصاویر زیر به ترتیب صفحه اصلی درگاه پلتفورم مجازی، محل وارد کردن نام و نام خانوادگی و در نهایت صفحه انتخاب نحوه ورود به پلتفورم را نمایش می‌دهند. جهت رسیدگی به مشکل اتصال در حین برگزاری مراسم با ایمیل سمپوزیوم در تماس باشید.

مرحله اول: کلیک روی لینک اتصال به سمپوزیوم

مرحله دوم: وارد کردن نام و نام خانوادگی به صورت کامل (به دلیل بین‌المللی بودن سمپوزیوم، حتماً به انگلیسی باشد)

مرحله سوم: کلیک روی گزینه Enter Room و انتخاب گزینه Open in Browser برای شرکت‌کنندگان


با احترام و انتظار استقبال و ملاقات شما در این سمپوزیوم مجازی

هیات برگزار کننده 

تمدید مهلت ثبت‌نام

 
توجه:‌ تمدید مهلت ثبت‌نام در سمپوزیوم تمدید شد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

توجه

 نسخه فارسی وب‌سایت اساساً به منظور ثبت‌نام کاربران و ارسال مقالات و آثار به زبان فارسی طراحی شده است و با توجه به بین‌المللی بودن این رویداد ویژه، تازه‌ترین اطلاعات مربوط به این سمپوزیوم در نسخه انگلیسی وب‌سایت درج می‌گردد، لذا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آدرس اینترنتی سمپوزیوم به نشانی زیر مراجعه نمایید. همچنین، ثبت‌نام و ارسال آثار از طریق وب‌سایت انگلیسی سمپوزیوم نیز ترجیح داده می‌شود.

نکته مهم درباره ثبت‌نام

  • لطفاً فقط در یکی از دو سایت فارسی یا انگلیسی ثبت‌نام کنید.
  • برای ورود به پنل کاربران از نسخه ای از وبسایت (فارسی و انگلیسی) وارد شوید که قبلا ثبت نام را از طریق آن انجام داده‌اید.
  • لطفاً قبل از ثبت‌نام، فایل راهنمای کاربری انتشار یافته در فضای مجازی یا در منوی «راهنمای ثبت‌نام» در بالای صفحه اصلی را ملاحظه بفرمایید.
  • تنها یک بار و با یک ایمیل در وب‌سایت ثبت‌نام کنید. از این پس نیازی به چک کردن ایمیل و تأیید پیام فعال‌سازی نخواهید داشت و بعد از ثبت‌نام می‌توانید مستقیماً به پروفایل کاربری خود وارد شوید.

در برخی موارد هنگام ورود با کد خطای «اشتباه کاراکترهای وارد شده» مواجه می‌شوید. با کلیک کردن روی دکمه OK پنجره خطا بسته می شود و کاربر بدون مشکل به پروفایل کاربری خود وارد می‌شود. لازم به ذکر است که پشتیبانی سایت همایش‌نگار در حال رسیدگی به این مشکل است، ولی تا اطلاع ثانوی کاربران می‌توانند بدون مشکل با کلیک کردن روی دکمه OK به وب‌سایت وارد شوند.

  • تکمیل ثبت‌نام به منزله اعلام آمادگی کاربر برای حضور در سمپوزیوم جاری است و نیازی به انجام تنظیمات بیشتر از طریق ورود به پانل کاربری وجود ندارد.

فایل های مورد نیاز

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.1)